Pragniemy żeby Ackurat kojarzył Ci się z czymś więcej niż tylko dostawcą plastikowych komponentów.

Wyzwanie które jest przed nami to stworzyć dla Ciebie takie warunki aby zapewnić bezpieczne, terminowe i bezproblemowe dostawy. Chcemy być jednym z Twoich najbardziej solidnych I zaufanych dotawców, ale jednocześnie wspierać Ciebie i Twoją firmę w ciągłym rozwoju. Ocenianie ryzyka dostaw, punkty zamówień, zarządzanie łańcuchami dostaw oraz inne aspekty które sprawiają że Twoja produkcja działa nieprzerwanie bez potrzeby zapełniania magazynów po sufit – te wszystkie rzeczy nieustannie ewoluują. Dostarczamy nasze towary do różnych firm i fabryk z całego świata. Mamy nadzieję, że przez nieustanne ulepszanie naszej obsługi klienta i dążenie do doskonałości wszystkie nasze relacje biznesowe będą szły naprzód.

Tutaj w zakładce “Dla działu zaopatrzenia” znajdziesz wszystkie umowy, warunki dostaw oraz inne informacje które mogą być przydatne w Twojej pracy. Jeśli czegoś brakuje daj nam znać, stawiamy na stały rozwój.

*Po zalogowaniu się, znajdziesz tu wszystkie informacje o Twojej firmie, osobach kontaktowych, oraz na temat detali które produkujemy tylko dla Ciebie.