Oto jak zarządzamy Twoimi informacjami personalnymi

 

Co się dzieje jeśli tylko odwiedzasz naszą stronę?

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, Twoje informacje personalne są nietkniętę - np. w Ackurat nie zapisujemy nawet Twojego adresu IP w naszym systemie informatycznym.

Strona główna pobiera tylko kilka niezbędnych plików cookies w celu prawidłowego działania strony na Twoim ekranie; m.in. dobierana jest odpowiednia czcionka, zdjęcia są wyświetlane prawidłowo i możliwe jest zalogowanie się, jednak nie dostarcza i nie zapisuje to u nas żadnych informacji.

Używamy Google do reklamowania naszych produktów oraz innych usług i produktów tej firmy służących do analizowania naszej strony. Wierzymy, że Google solidnie i rzetelnie chroni wszystkie dane personalne zgodnie z wymogami prawnymi. Więcej informacji na temat polityki Google odnośnie ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj>

 

Co się dzieje po zarejestrowaniu się?

W trakcie rejestracji wymagamy tylko niezbędnych informacji potrzebnych nam do dokumentacji sprzedażowej, oraz do dostarczenia Tobie informacji na temat transakcji. 

Zapisujemy tylko te personalne informacje którymi się z nami podzielisz - masz do nich dostęp w zakładce "Twoje osoby kontaktowe". 

Posiadamy umowy dotyczące ochrony danych osobowych z dostawcami naszych usług IT.

Jeżeli chcesz uaktualnić lub usunąć swoje informacje personalne, możesz to zrobić samemu na naszej stronie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

WAŻNE: Nie ryzykujesz otrzymywania żadnego spamu ani newsletterów z naszej strony ponieważ nie wysyłamy takich. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co słychać w Ackurat, polecamy obserwowanie nas na portalu LinkedIn.

 

Co się dzieje jeśli do nas zadzwonisz?

Kiedy do nas dzwonisz, Twój numer wyświetla się w naszym systemie lub na naszych telefonach. Używamy tej informacji tylko żeby zobaczyć który numer kiedy dzwonił.

Posiadamy umowy dotyczące informacji personalnych z naszymi dostawcami usług telekomunikacyjnych.

 

Co jeśli coś do nasz wyślesz?

Wszystkie koperty i opakowania są usuwane. Żadne informacje na temat nadawcy ani innych osób nie są zapisywane.

 

Co jeśli się spotkamy, porozmawiamy lub jeśli będziesz nas obserwować w social media?

Jeśli jest to początek współpracy handlowej, wejdziesz w posiadanie naszych danych w takim samym stopniu jak my Twoich. Jeśli podczas rozmowy podzielisz się z nami jakimiś personalnymi informacjami nie będziemy ich nigdzie zapisywać. Nie posiadamy w systemie żadnej opcji "informacje personalne o kliencie" która pozwalała by nam na zapisywanie lub przechowywanie takich danych. 

Jeśli więc umówisz się na spotkanie i obiad z kimś z Ackurat, nie zapomnij nas powiadomić o ewentualnej alergii ;-). Całkiem prawdopodobne jest, że osoba z którą się podzieliłeś tą informacją ją zapamięta, jednak na pewno nie zapisze jej w naszym systemie IT.