Działamy w ten sposób...

Po pierwsze... zawsze czytaj potwierdzenie zamówienia!
Błąd (nieprawidłowa ilość/zła data) może spowodować opóźnienie w Twoich projektach/dostawach.

Ogólne informacje dotyczące zakupów u nas.

 

Tylko dla firm 

Oferujemy nasze produkty i usługi zarejestrowanym firmom. Nie ma znaczenia czy masz jednoosobowe przedsiębiorstwo czy międzynarodową korporację. 

Jeśli jesteś studentem i potrzebujesz próbek naszych produktów do swojego projektu możesz zarejestrować swoją szkołę/uczelnie jako firmę. 

Klientów nie będących firmami zachęcamy do skorzystania z ofert sklepów specjalizujących się w modelu B2C.

 

Kształt, kolor i funkcja - skorzystaj z darmowych próbek

Cała grupa produktów, które często są produkowane przy pomocy kompletnie różnych narzędzi, może być nieco trudna do opisania przy pomocy pojedynczego obrazka i kilku linijek tekstu. Rysunek techniczny jest uproszczony żeby najważniejsze informacje np. wymiary, były łatwe do zrozumienia dla każdego. Odcienie koloru, rodzaj materiału, powierzchnia mogą być już nieco trudniej przyswajalnymi informacjami, zwłaszcza dla kogoś kto nie zajmuje się tworzywami sztucznymi na codzień. 

Zawsze rekomendujemy zamówienie próbek jeśli do testów potrzebujecie więcej informacji niż podstawowe wymiary, np. czy powierzchnia detalu ma być wykonana w antypoślizgu, czy z filcem, czy bardziej będzie pasował RAL 9005 czy RAL 9017. Próbki większości naszych produktów są całkowicie bezpłatne.

Czasami nasi klienci używają naszych produktów w bardzo kreatywny sposób, który nie do końca odpowiada ich domyślnemu przeznaczeniu. W takich przypadkach nie możemy obiecać poprawnego działania. W przypadku wątpliwości zawsze warto skonsultować się z naszym Specjalistą ds. produktu.

 

Czasy dostaw

W naszym magazynie zawsze staramy się trzymać zapasy które według są według nas potrzebne; czasami jednak może przyjść nieoczekiwane duże zamówienie które sprawi, że półka nagle stanie się pusta. 

Jeśli jesteś zalogowany na naszej stronie, zawsze możesz podejrzeć stany magazynowe zarówno te w Polsce jak i w Szwecji. 

Jeśli kolejkujemy produkcję, zawsze planujemy naszą prace według daty otrzymania zamówienia. Dzięki temu wszyscy klienci są traktowani i obsługiwani w ten sam sposób, bez względu na wielkość firmy, kraj lub inne. 

W tabelach danych produktów znajduje się kolumna informująca o przybliżonym czasie produkcji. Termin ten to czas w którym możemy uzupełnić stan magazynowy na dany produkt od zera. Czasami ze względu na różne okoliczności termin ten może być nieco dłuższy, dlatego należy go traktować jako orientacyjny. 

Również prosimy pamiętać, że ze względu na fakt korzystania z usług zewnętrznych przewoźników zawsze gwarantujemy czas w którym towar jest gotowy do dostawy, a nie samą dostawę. 

Aby mieć pewność, że towar detale których używasz zawsze będą dla Ciebie dostępne od ręki zachęcamy do podpisania z nami umowy magazynowej. 

 

Potwierdzenie zamówienia, Twój najważniejszy dokument!

W pracy mamy styczność z wieloma kulturami i różnymi typami firm. Jednak jeden aspekt jest zawsze wspólny; wszyscy nasi klienci to szczere i kreatywne osoby którym zależy na dobrej, długiej współpracy opartej na zaufaniu. Tak samo to wygląda z naszej strony.

Zarówno nam jak i klientom zależy na trzymaniu się pierwotnych ustaleń. Dlatego też niezwykle ważna jest zgodność ustaleń z dokumentami; jeśli na którymś etapie w jakiś dokument wkradł się błąd, lub coś źle zrozumieliśmy daj nam znać jak najszybciej!

Kiedy zamawiasz coś od nas, otrzymujesz:

'Potwierdzenie przyjęcia zamówienia' (PDF).

Ten dokument informuje tylko o fakcie, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie, ale nie zaplanowaliśmy jeszcze kiedy je dostarczymy. 

'Potwierdzenie zamówienia' (PDF).

To jest właściwy dokument, nasze zobowiązanie które podjęliśmy wobec Twojego zamówienia. Czasami może się zdarzyć, że data dostawy zostanie zmieniona ponieważ ktoś z nas pomylił się w doborze produktu lub jego ilości (zdarza się to bardzo rzadko, ale wszyscy jesteśmy ludźmi). Dlatego też niezwykle ważne jest żeby dokładnie sprawdzać dokumenty które wysyłamy i jeśli coś się nie zgadza od razu nas o tym poinformować.  

 

Jeśli coś pójdzie nie tak... czytaj tutaj >