Tworzymy Europę bardziej kreatywną

W Ackurat uwielbiamy kreatywność i zawsze jesteśmy gotowi do bezpośredniej dyskusji z naszymi klientami w całej Europie. Oferujemy szeroką gamę komponentów z tworzyw sztucznych, z których wiele jest całkowicie unikalnych na rynku.

Produkcja własna

W naszych zakładach w Szwecji i Polsce jesteśmy odpowiedzialni za cały proces i produkujemy jak najwięcej samodzielnie. Nieustannie testujemy nowe materiały i techniki w produkcji.

Christer Karlsson, Kierownik Produkcji, prezentuje formę wtryskową.

Christer Karlsson, Kierownik Produkcji, prezentuje formę wtryskową.

Przykłady naszych produktów z form wtryskowycvh.

Przykłady naszych produktów z form wtryskowycvh.

Produkty szyte na miarę

Czasami nasi klienci mają niesamowite pomysły na produkty, które nie są dostępne w  standardowym asortymencie. W takich przypadkach posiadamy zarówno wiedzę jaki i zdolności do zaprojektowania form wtryskowych i wyprodukowania takich detali.

Rozwój i długoterminowa współpraca

Oferujemy uczciwe i godne zaufania relacje biznesowe, gdzie każdy klient traktowany jest tak samo i z szacunkiem. Zapewnienie nalepszej możliwej obsługi jest kluczowe, a my aktywnie słuchamy, aby zrozumieć.

Nasze najważniesze wartości

W Ackurat chcemy wcielać w życie marzenia! Dla nas bycie częścią projektu jest tak samo ekscytujące (i satysfakcjonujące), jak oglądanie naszych plastikowych komponentów w gotowym produkcie. Naszymi celami są: inspirowanie, upraszczanie wyborów i dotrzymywanie obietnic.

Przeczytaj o naszych podstawowych wartościach, które leżą u podstaw wszystkiego, co robimy!

Kreatywne rozwiązania

Rozwiązanie może być złożone, ale także bardzo proste. Lubimy wykorzystywać naszą wiedzę i doświadczenie do tworzenia dobrych rozwiązań w twórczy sposób. Dzięki znajomości trendów i innowacji w projektowaniu jesteśmy w stanie opracować kreatywne rozwiązania, które przynoszą korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom.

Długofalowa perspektywa

Myślimy w perspektywie długofalowej, zarówno jeśli chodzi o relacje, finanse, odpowiedzialność społeczną, jak i środowisko. Dzięki temu jesteśmy odpowiedzialnym i profesjonalnym partnerem ze skalowalnym biznesem, dzięki któremu możemy się rozwijać i zmieniać w bezpiecznych warunkach.

Zaufanie

Chcemy, aby każdy czuł się bezpiecznie i pewnie z Ackurat. Dlatego uważamy, że ważne jest, aby dotrzymywać obietnic i zawsze prowadzić uczciwy i przejrzysty dialog. Jesteśmy przekonani, że równość, szacunek do siebie nawzajem i do naszych różnic to atuty. Wierzymy, że zaufanie prowadzi do rozwoju zarówno ludzi, jak i firm.

Rzeczowość

Jesteśmy skoncentrowani na rozwiązaniach i elastyczni, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Praca u nas i kontakt z nami powinny być przyjemne i inspirujące. Jesteśmy przyjacielem, z którym możesz podzielić się pomysłami lub poprosić o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dzielimy się naszą wiedzą i pomagamy bez zbędnych komplikacji.