Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Tożsamość w każdym szczególe

Vincent Dejonghe - Mobitec Systems SA - Belgia

Tożsamość w każdym szczególe

Vincent Dejonghe - Projektant i Kierownik produktu

Vincent odnajduje inspirację w drobiazgach dnia codziennego.

„To drobniutkie detale na wieszaku w japońskiej restauracji czy na stoliku na wystawie sklepu obuwniczego... drobiazgi, które widzimy kątem oka, właściwie ich nie zauważając. Te małe szczegóły są «zapisywane» w pamięci i stają się czymś w rodzaju kreatywnej skrzynki z narzędziami do wykorzystania. To podobne do sytuacji, gdy stolarz znajduje odpowiednie narzędzie do danej pracy”.

Mobitec System SA który uznaje się za najważniejszego wytwórcę krzeseł w Belgii, zatrudnia około 500 osób. Zaletą przedsiębiorstwa jest własny innowacyjny dział projektowy, który stale tworzy nowe formy i wdraża nowoczesne technologie.

 

Vincent o tworzywach sztucznych

„Tradycyjne tworzywa sztuczne są często postrzegane jako dość pośledni materiał. Może dlatego często są zakrywane.

W krzesłach zaczyna się częściej eksponować drewno. Zauważamy coraz bardziej wypracowane i zaokrąglone formy. To dla europejskich wytwórców sposób, by odróżnić swoje produkty od tańszych, importowanych”.

 

Vincent o firmie Ackurat

Przedsiębiorstwo ma konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów można też od razu wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla firmy Mobitec oraz historię zamówień.

„Ackurat oferuje dość niekonwencjonalne rozwiązania i produkty niszowe, które trudno jest znaleźć gdziekolwiek indziej. Firma mogłaby lepiej promować swoje produkty na indywidualne zamówienie. U nas w Mobitec mamy własną tożsamość, która musi być widoczna w każdym szczególe. Dotyczy to również elementów z tworzywa”.

 

 Mobitec Systems SA znajduje się tu >

Stół Coventry i krzesło Mood firmy Mobitec.

Spotkanie na targach

„Nie jestem pewien konkretnej daty pierwszego spotkania, ale poznałem firmę Ackurat na targach MOW albo Interzum kilka lat temu. Właściwą współpracę nawiązaliśmy jakoś w 2015 roku”.

Razem ... wszędzie