Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Mocna mieszanka kompetencji

Andy Dray - Ratio Design Associates - Wielka Brytania

Mocna mieszanka kompetencji

Andy Dray - Dyrektor kreatywny

Ratio Design Associates Ltd projektuje i wytwarza różnego rodzaju produkty od sprzętu medycznego po zabawki. Sporo ich zleceń jest również związanych z meblarstwem. Szeroki zasięg świadczonych usług nadaje firmie niesztampowy charakter. Każdy projekt jest wyjątkowy, zarówno pod względem budżetu, jak i wymagań w zakresie wzornictwa. Efektywność to ważny czynnik każdego projektu.

„Motorem naszej pracy jest połączenie wyczucia stylu, doświadczenia technicznego i zwykłej intuicji. Ponieważ jesteśmy małym zespołem, musimy skupić się na efektywności. Wyszukiwanie, specyfikowanie i testowanie małych komponentów meblowych może zabierać nieproporcjonalnie dużo czasu. Dlatego niezwykle ważna jest współpraca z odpowiednimi dostawcami”.

 

Andy o tworzywach sztucznych

Dla Ratio Design Associates każdy projekt jest wyjątkowy, zarówno jeśli chodzi o wymagania, jak i o budżet. Dlatego kwestie materiału są nieodłącznym elementem rozwoju produktu. Chodzi generalnie o to, by na podstawie wytycznych klienta wybrać najlepszy materiał. 

 

Andy o firmie Ackurat

Przedstawiciele Ackurat regularnie odwiedzają firmę na południu Wielkiej Brytanii. Andy ma konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów może też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla Ratio Design Associates oraz historię zamówień.

„Ogromny asortyment Ackurat dostępny online oraz doświadczeni doradcy bardzo ułatwiają nam pracę. Oferują najlepszą obsługę i jakość, jaką można sobie wyobrazić. Pracownicy Ackurat chętnie doradzają w wyborze drobnych detali, które tworzą zaplanowany produkt”.

 

Ratio Design Associates Ltd. znajduje się tu >

Tubes Breakout Furniture, projekt, w którym wykorzystano produkty Ackurat.

Znamy się z Internetu

„Wydaje mi się, że po raz pierwszy zobaczyłem Ackurat w 2012 roku w serwisie LinkedIn. W 2015 roku zamówiłem pierwszą próbkę towaru. Była to mała stopka do rury poziomej. Od tego czasu otrzymałem już sporo innych próbek”.

Razem ... wszędzie