Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

W poszukiwaniu prostoty

Hee Welling - Hee Welling Studio - Dania

W poszukiwaniu prostoty

Hee Welling - Projektant

Hee wychował się w duchu tradycyjnego skandynawskiego wzornictwa. W tej tradycji ważną rolę odgrywają proste środki wyrazu, funkcjonalność i logiczne detale. Jako dziecko prowadził eksperymenty w warsztacie meblowym swojego ojca, uzyskując ciekawe rezultaty. Prawie codziennie odbywał wielogodzinne sesje rysowania. Ta kreatywność przejawia się w tworzeniu wielu nowych form.

Po ukończeniu Szkoły Artystycznej w Holbæk, Uniwersytetu Aalto i uzyskaniu tytułu Master of Design (w zakresie projektowania mebli) na Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Hee współpracował z wieloma znanymi markami w całej Europie. Współtworzył na przykład meble Hay/About A Chair, serię Fredericia/Pato oraz krzesła: Cane-Line/Less i La Palma/Pass.

„Zawsze poszukujemy prostych, logicznych i użytecznych rozwiązań. Wiarę pokładamy nie w trendach, a w produktach o długiej żywotności. Zgodnie z naszą teorią producent, podwykonawca i projektant mogą wspólnie stworzyć lepsze, zoptymalizowane produkty. W rozwoju produktu bardzo liczy się współpraca z najlepszymi, najbardziej kompetentnymi i niezawodnymi podwykonawcami poszczególnych specjalności”.

 

Hee o tworzywach sztucznych

W Danii bardzo dużo uwagi poświęca się kwestii zrównoważonego rozwoju oraz dyskusji o tradycyjnych tworzywach sztucznych. Naturalnie dotyczy to również Hee.

„Przykładamy ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju i pragniemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zoptymalizować produkcję i wykorzystywane przez nas materiały. Widzimy również, że rynek jest coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o zrównoważone produkty. Bardzo przydałoby nam się więcej przyjaznych dla środowiska materiałów i komponentów. Większość klientów jest gotowych zapłacić za taki rodzaj produktu, jeśli ma poczucie, że może to coś zmienić”.

  

Hee o firmie Ackurat

Przedstawiciele Ackurat regularnie odwiedzają Hee Welling Studio w Kopenhadze. Hee ma również konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów może od razu wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla jego studio oraz historię zamówień.

„Uważamy Ackurat za bardzo kompetentnego i godnego zaufania podwykonawcę. Firma wydaje się bardzo profesjonalna, ma wysokie standardy obsługi klienta. Dostarczają to, co obiecali, w uzgodnionym czasie. Najlepszy w firmie Ackurat jest chyba jednak ich szeroki asortyment... i to, że czas dostawy jest niesłychanie krótki. Jeżeli w swoim asortymencie nie mają jakiegoś produktu, proponują rozwiązanie, tworząc nową formę wtryskową lub przekazując kontakt do kogoś, kto wykonuje dany element. Trudno powiedzieć, czy coś można by ulepszyć... może przydałby się asortyment EKO wykonany z materiału naturalnego lub pochodzącego z recyklingu”.

 

Hee Design Studio znajduje się tu >

About A Chair marki Hay zaprojektowane przez Hee.

Ackurat polecili znajomi ze studiów

„Z firmą Ackurat zetknąłem się około 2000 roku, gdy studiowałem projektowanie mebli w szkole designu w Kopenhadze. Pracowałem nad projektem, do którego miałem wykorzystać kilka stopek z tworzywa, a inni studenci zaproponowali firmę Ackurat. Zamówiłem parę próbek, które okazały się właśnie tym, czego potrzebowałem. Od tego czasu korzystam z wielu produktów Ackurat”.

Razem ... wszędzie