Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Czyste materiały i wyjątkowe formy

Nadia Arratibel - Ondarreta - Hiszpania

Czyste materiały i wyjątkowe formy

Nadia Arratibel - Manager ds. projektowania

Ondarreta z pasją tworzy nowe wyraziste i wyjątkowe formy z czystych materiałów. Zaangażowania nie brakuje na żadnym etapie tego procesu, od wyboru materiału, przez projektowanie aż do realizacji.

„Stale wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i projektujemy to, czego według nas będą potrzebowali w przyszłości.  Ponieważ rozwój produktu to nasz kamień węgielny, dział techniczny powoli, ale systematycznie nam się rozrasta. Przygotowujemy jedną lub dwie kolekcje rocznie”.

 

Nadia o tworzywach sztucznych

Ondarreta dba o przyrodę, poszukuje zatem rozwiązań o minimalnym wpływie na środowisko. Te ciągłe starania określają mianem „ekodesignu”.

„Dążymy do zmniejszenia zapotrzebowania na tradycyjne tworzywa sztuczne, ale dla wielu drobnych, ważnych detali nie znaleźliśmy dobrej alternatywy. Bylibyśmy naprawdę zainteresowani większym wyborem tworzyw przyjaznych dla środowiska”.

 

Nadia o firmie Ackurat

Nadia często spotyka się z przedstawicielami Ackurat na targach. Ma konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów może też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla Ondarrety oraz historię zamówień.

„Naprawdę podoba nam się, że Ackurat oferuje wiele gotowych rozwiązań do licznych i rozmaitych celów. Ponieważ za naszymi projektami stoją projektanci, którzy stale poszukują wyjątkowych środków wyrazu, doceniamy możliwość dopasowania koloru lub spersonalizowania produktów w inny sposób.

Jako udoskonalenie możemy zaproponować, żeby modele CAD nowych elementów docierały do nas nieco szybciej. Wówczas moglibyśmy wprowadzić je do projektu jeszcze przed otrzymaniem próbek towaru”.

 

Ondarreta znajduje się tu >

Stolen Silu. Formgiven av Ben Van Berkel / UNStudio.

Spotkanie na targach w 2017 roku

„Firmę Ackurat poznaliśmy na targach Interzum w 2017 roku. Pierwsze zlecenie dotyczyło małej unikalnej stopki do krzesła. Od tego czasu współpracowaliśmy z Ackurat przy licznych projektach z wykorzystaniem wielu rozmaitych rodzajów produktów”

Razem ... wszędzie