Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Śledzenie realizacji pomysłów

Rebecca Sykes - New Design Group - Wielka Brytania

Śledzenie realizacji pomysłów

Rebecca Sykes - Projektantka

Rebecca zawsze ogromnie interesowała się projektowaniem. Przez wiele lat jej praca polegała na wykonywaniu biżuterii, aż w końcu Rebecca zdecydowała się pójść o krok dalej. W 2015 roku ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie na Uniwersytecie w Lincoln w zakresie projektowania produktu, uzyskując tytuł BA (Hons).

To, co Rebeccę fascynuje najbardziej, to cały proces rozwiązywania problemu, dostrzeganie możliwości wprowadzenia udoskonaleń i przyglądanie się, jak pomysły przekuwane są w rzeczywistość. Rebecca robi to jednak nie tylko w życiu zawodowym. Również w domu projektuje nowe meble i ubrania, a także daje nowe życie starym przedmiotom.

W pracy wiele się wydarzyło w ciągu kilku lat.

„Produkty, które do tej pory zaprojektowałam dla New Design Group, to:
– stoły Trio – skonstruowane z myślą o spokojnej estetyce mebli kawiarnianych New Design Group;
– uchwyt na przewody Dotty, którego zadaniem jest być widocznym;
– taborety Trio – jako uzupełnienie stołów Trio;
– asortyment stołów i ławek Frank. Koncentruję się teraz na materiałach ekologicznych i pochodzących z recyklingu.

Obecnie pracuję nad dwiema seriami mebli tapicerowanych, które powinny pojawić się jeszcze w tym roku”.

Celem New Design Groups jest projektowanie i wytwarzanie wyrazistych mebli biurowych, które możliwie jak najbardziej ułatwią pracę użytkownikom. Grupa składa się z firm Ryan Furniture, Chorus Furniture i Cambridge Park. Najważniejsze ich produkty w ciągu ostatnich lat to: Mi Chair, SW19, krzesła Theo oraz Frank.

 

Rebecca o tworzywach sztucznych

New Design Group tworzy meble z drewna, stali i tekstyliów. Istnieje wiele wariantów tworzyw sztucznych wykorzystywanych między innymi w różnych rodzajach wyściółki i małych elementach, takich jak stopki meblowe. W Wielkiej Brytanii trwa obecnie ożywiona debata o tym, jak tworzywa sztuczne wpływają na klimat i przyrodę.

„Jako wiodący producent mebli kontraktowych z wielką powagą podchodzimy do pracy na rzecz ochrony środowiska. Pomaga nam w niej system zarządzania środowiskowego ISO.  Decydujemy się również na współpracę z dostawcami, którzy wykazują zrozumienie dla tego tematu oraz zaangażowanie w kwestie zrównoważonego rozwoju i wykorzystania materiałów nadających się do recyklingu. Bardziej konkretnym przykładem naszego działania jest to, że gdy sami wykonujemy montaż, odsyłamy wszystkie opakowania do ponownego wykorzystania w naszej fabryce”.​

 

Rebecca o firmie Ackurat

Przedstawiciele Ackurat regularnie odwiedzają New Design Group w Gainsborough (w środkowej części Wielkiej Brytanii). Rebecca ma również konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów może też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla New Design Group oraz historię zamówień.

„Katalog i strona internetowa Ackurat są naprawdę łatwe w użytku. Żadnych trudności nie sprawia również uzyskanie próbek towaru, co jest bardzo pomocne przy opracowywaniu nowych produktów. Próbki przychodzą szybko, a my otrzymujemy odpowiednie wsparcie. Porady zespołu Ackurat są zawsze bardzo przemyślane. Zespół dba o to, żebyśmy mieli czas na wspólne przeanalizowanie problemu we wszystkich jego aspektach, tak by niczego nie przegapić. Daje nam to realne poczucie bezpieczeństwa, z którym nie spotkałam się nigdzie indziej.

Możliwość wyświetlenia naszego cennika bezpośrednio na stronie Ackurat sprawia, że nie muszę już pisać zapytania i czekać na ofertę. Ustalanie cen jest bardzo ważnym elementem rozwoju produktu. Jeżeli jakiejś ceny brakuje lub dane są niepewne, proces rozwoju produktu może zostać zupełnie wstrzymany. Nie wydaje mi się, żebym tak spontanicznie mogła zaproponować firmie Ackurat jakieś udoskonalenie”.

 

New Design Group znajduje się tu >

Stół i taborety Trio mają cechować się spokojną estetyką. 

Wcześniejsza współpraca

„O firmie Ackurat usłyszałam zaraz po dołączeniu do New Design Group w 2015 roku. Już wtedy wykorzystywaliśmy u nas wiele elementów Ackurat”.

Razem ... wszędzie