Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Kreatywnie i szybko w CAD

Tadas Morozas - UAB Vildeta - Litwa

Kreatywnie i szybko w CAD

Tadas Morozas - Dyrektor techniczny

UAB Vildeta produkuje meble z metalu. Ma ambicję oferować i sprawnie dostarczać nawet bardzo złożone rozwiązania. Dzięki temu utrzymuje się w czołówce rozwoju w wielu dziedzinach technologii. Wielu klientów firmy ma krótki czas na zamknięcie projektu, w związku z czym oczekuje szybkiej realizacji i dostawy.

„W mojej pracy bardzo ważne jest kreatywne wykorzystanie systemu CAD w celu szybkiego opracowania najlepszego rozwiązania”.​

 

Tadas o tworzywach sztucznych

Vildeta pracuje wyłącznie na podstawie specyfikacji otrzymanych od klienta, więc pomimo że kwestia tworzyw wydaje się obecnie istotna, to klient decyduje o wyborze materiału. Jest to również całkiem oczywiste dla firmy Tadas. 

„Nigdy jeszcze nie spotkaliśmy się z problemami dotyczącymi wyboru materiału”.​

 

Tadas o firmie Ackurat

Przedstawiciele Ackurat regularnie odwiedzają firmę Vildeta w Wilnie (w pobliżu granicy z Białorusią). Tadas ma również konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów może też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla firmy Vildeta oraz historię zamówień.

„Dobrze, że szybko można pobrać pliki 3D, ale zdarza się, że nie dla wszystkich produktów dostępne są pliki CAD, co nie jest optymalne”.

 

Vildeta znajduje się tu >

Vildeta produkuje między innymi szafki z zamkami sterowanymi elektronicznie.

Po prostu się pojawili

„Zetknąłem się z firmą Ackurat w 2016 roku, gdy zacząłem pracę w branży meblarskiej... nie pamiętam jednak w jakich okolicznościach”.

Razem ... wszędzie