Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Atrakcyjność i funkcjonalność

Armin Nurkic - Ingrat - Bośnia i Hercegowina

Atrakcyjność i funkcjonalność

Armin Nurkic - Dyrektor techniczny

Ingrat zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju mebli szkolnych. Są to między innymi szafy, meble biurowe, systemy regałów, a także meble do kawiarni i restauracji. 

„Nasze meble mają mieć odpowiednią jakość i cenę, a także być atrakcyjne i funkcjonalne. Są używane we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach – od laboratoriów chemicznych po duże sale wykładowe”.

 

Armin o tworzywach sztucznych

Ważnym elementem działań firmy Ingrat jest dbałość o środowisko i zasoby naturalne. Obejmują one pracę nad cyklem życia mebli i świadomością ekologiczną personelu. Działania koordynowane są dzięki systemowi ISO 14001.

„Poprzez pobudzanie świadomości ekologicznej i wdrażanie nowoczesnych norm ochrony środowiska pragniemy zapewnić wszystkim lepsze i zdrowsze otoczenie”.

 

Armin o firmie Ackurat

Przedsiębiorstwo ma konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów można też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla firmy Ingrat oraz historię zamówień.

„Jeśli mam być naprawdę szczery, to zawsze proponujemy produkty firmy Ackurat. Ma to związek zarówno z szerokim asortymentem, jak i szybkim dostępem do wszystkich potrzebnych informacji przez ich stronę internetową. Chodzi tu na przykład o stan zapasów magazynowych. Nigdy nie otrzymaliśmy skargi na produkty Ackurat”.

 

Ingrat znajduje się tu >

Możliwa wzmianka klienta ze Szwecji

„Niestety nie pamiętam, kiedy po raz pierwszy usłyszałem o firmie Ackurat, ale prawdopodobnie jej nazwa pojawiła się w rozmowie z jakimś klientem ze Szwecji”.

Razem ... wszędzie