Varukorgen har uppdaterats
Svenska / Swedish English / Beurla Polski / Polish

Przepakowanie, ogółem

W przypadku żądanej przez Ciebie ilości musimy otworzyć opakowanie zbiorcze. Pobieramy za to stałą opłatę za każde opakowanie.

Nie można zmienić ilość

Czy potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z obsługą klienta.

Kontrabasistka, która zajmie się wszystkim

Elena Zuccolo - Braida Srl - Włochy

Kontrabasistka, która zajmie się wszystkim

Elena Zuccolo - Manager ds. eksportu

Elena jest osobą wszechstronnie uzdolnioną i kreatywną. W Pradze odebrała wieloletnie wykształcenie w zakresie gry na kontrabasie. Ma za sobą również studia tłumaczeniowe. Z tak różnorodnymi umiejętnościami z pewnością stanowi prawdziwy skarb dla małej pracowni kreatywnej. Chociaż z nazwy stanowiska Eleny wynika, że powinna zajmować się tylko eksportem, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zazwyczaj jest bardzo zaangażowana we wszelkiego rodzaju projekty. Często są to projekty związane z rozwojem produktu.

Braida Srl wytwarza zasadniczo produkty na zamówienie klienta. Jest to rodzinna firma, która zgromadziła szerokie kompetencje w zakresie produkcji, projektowania i materiałoznawstwa. Współpracowała z ponad 40 krajami, co wyjaśnia, dlaczego kompetencje językowe Eleny są w firmie nieocenione. Dział Concepts skupia się na projektowaniu eleganckich, praktycznych i wygodnych produktów na potrzeby restauracji, hoteli i miejsc użyteczności publicznej. Chodzi o to, by dostarczać takich rozwiązań technicznych i projektowych, które uwzględniają właściwości poszczególnych materiałów i ich siłę wyrazu.

„Rozwój produktu jest bardzo ważny dla naszej firmy. Zasadniczo wytwarzamy produkty na zamówienie klientów w oparciu o ich rysunki i specyfikacje. Dlatego stale opracowujemy nowe produkty i szukamy właściwych rozwiązań”.

 

Elena o tworzywach sztucznych

We Włoszech wzrasta zainteresowanie środowiskiem i zrównoważonym rozwojem. Braida współpracuje ponadto z wieloma krajami, z których część ma wyśrubowane standardy w tych kwestiach. Dlatego firma aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Uzyskała między innymi międzynarodowy certyfikat FSC, spełnia również wymagania obowiązujące w konkretnych regionach.

„Na przykład produkty dla szwedzkich klientów objęte są certyfikatem Möbelfakta, szwedzkim znakiem jakości, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej”.

Tradycyjne tworzywa sztuczne Elena uważa jednak za rosnący problem, który należy rozwiązać poprzez poszukiwanie lepszych opcji.

 

Elena o firmie Ackurat

Przedstawiciele Ackurat regularnie odwiedzają firmę Braida w Manzano (północno-wschodnie Włochy). Wielu pracowników działu rozwoju produktu ma również konto na stronie internetowej Ackurat, gdzie oprócz wszystkich standardowych produktów mogą też wyświetlić cennik, stan zapasów magazynowych, produkty specjalne wykonane dla firmy Braida oraz historię zamówień.

„W firmie Ackurat najbardziej doceniamy to, że błyskawicznie reagują na zapytania i szybko wysyłają próbki towaru. Ciągle ich potrzebujemy do różnych testów. Ta prędkość sprawiła nam nawet raz problem, gdy klient zmienił zdanie dosłownie parę godzin po tym, jak złożyliśmy już zamówienie w Ackurat. Jak się okazało, pracownicy Ackurat działają tak błyskawicznie, że produkty były już w drodze do Włoch. Ostatecznie udało się wybrnąć z tej sytuacji, ale w tym konkretnym przypadku przydałoby się dodatkowych parę godzin do namysłu. Niemniej jednak zasadniczo szybkość firmy Ackurat jest jej ogromną zaletą”.

 

 Braida Srl znajduje się tu >

Ingrid V774, projekt: Jan Sabro

Ackurat to sugestia klienta

„Współpracę z firmą Ackurat nawiązaliśmy w 2014 roku. Jeden z naszych szwedzkich klientów poprosił mianowicie o wykorzystanie stopek meblowych Ackurat w krzesłach, które mieliśmy dla niego wyprodukować. Następnie zaczęliśmy stosować coraz więcej ich produktów w innych meblach”.

Razem ... wszędzie